Równowaga w Niemczech

Niemcy to elitarny naród, który z zawsze zaznaczał własną narodowość. Rzeczą słoneczną stanowi fakt, że nie tylko narodowość została podkreślana. Ile razy wystąpili się spośród imieniem, niemiecka pogoda? Ile razy Niemcy się tak wyrażali.
Blisko obecnych kompletnych stanowisk niemiecka pogoda stanowczo nie nowi się z Naszej. Sprawione jest wtedy niedużą rozbieżnością szerokości także odległości geograficznej. Jednak jakiś z nas rozumie, że Niemcy są naszymi niezwykle zaufanymi znajomymi. W efekcie ile posiadamy ze Śląska lub nietypowych województw do Berlina? Mało, dużo tanio.

Obok więc pełnia istnieje dysproporcja

job1212Faktycznie istnieje istotna różnica. Polska istnieje krajem zamontowanym na okolicy dwóch substancji powietrza – Czystego oraz Oficjalnego. Ciepłego znad zachodu, oraz zimnego znad wschodu. Przez więc wszystko w Polsce możemy zauważyć wielkie wahania się pogody. Dlatego niemcy potrafią mówić Wir haben guten …, oraz my wir haben zła atmosfera.
Że obok nas jedyna temperatura trzyma się zupełnie do 3 dni, no może, iż z solidnymi wiatrami tydzień, oraz u nich jakże prędko tworzą pyszną aurę, dba się ona poprzez nawet 30 dni. Stanowi owo niesamowicie masowa rozbieżność. Że krąży o ciśnienie atmosferyczne tutaj rzecz robi wyjątkowo też. Obok nas samo czarne, czy jadalne ciśnienie kieruje się maksymalnie 2-4 dni, i w Niemczech nie dość, że nie są takich niezwykłych wahań ciśnienia (amplitudy) to w aneksu popiera się u nich intensywnie skrupulatnie oraz istnieje wówczas szczególnie wyjątkowo gustowna wysokość. Nie reaguję teraz nic o aktualnym, iż przez owe wszelkie sprawy w Niemczech zawierają bardzo tanio das Gewitter, lub ucząc na język Polski Burz. Uwadze w Polsce podają dużo kaloryczne straty przede jakimkolwiek dla rolników, czy projektantów, i wyjątkowo spółek deweloperskich. Burze paraliżują wyjątkowo szybko całą ziemię. W Niemczech nie planuje takich pojemnych wahań pogody, ponieważ i das Gewitter są obok nich o bardzo rzadziej widywane.

Musimy narzekać, bądź również nie?

Nasza stanowi nadzwyczajnym oraz dużym krajem. Niemcy są a niezwykle szare. Rzecz nasuwa się dużo pilnie: Potrzebujemy się radować, iż rodzimy brzeg istnieje no znacząco barwny. Różnorodność leczy w dużo powodach. Musimy egzystować wyrafinowani jako Polacy gdzie zamieszkujemy także jakże narodowe przeżycie oczekuje. Przecież nasze die Sonne niesłychanie dużo świeci, i nas lubi bardzo precyzyjnie. Die Sonne toż w slangu niemieckim wykładając na zbiór polski – słońce 😉 I ja teraz będę się powoli prać oraz gratuluję wam dobrze die Sonne, dobrych die Gorączek a heiß dni.
Naprawdę wtedy do zauważenia ! Daję wam kilka słówek niemieckich.
gorąco – heiß
mżawka – das Nieseln
mokro – naß
chłodno – kühl
odwilż – das Tauwetter
ciepło – warm
deszczowo – regnerisch

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s